Sık Sorulan Sorular

Tisan'da ne tür aktiviteler yapılabilir?
Tisan'ıın sunmuş olduğu mükemmel denizde yüzebilir,tüplü dalış yapabilir,kano-deniz bisikleti kiralayabilir,olta ve zıpkın avına çıkabilirsiniz.Ayrıca Tisan'ın muhteşem doğasını doğa yürüyüşleri ile keşfe çıkabilirsiniz.Veya futbol ve basketbol sahalarında spor aktiviteleri yapabilirsiniz.

Market,restoran vs. var mı?
Tisan içerisinde market,restoran,cafe ve çay bahçesi bulunmaktadır.

Resimlerde gördüğümüz iki koydan da denize giriliyor mu?
Tisan yarımada yapısından dolayı iki koya sahiptir ve bu iki koydan da denize girilebilmektedir.

Çocukların vakit geçirebileceği yerler var mı?
Tisan içerisinde futbol sahası,basketbol sahası ve çocuk bahçesi bulunmaktadır.

Bayanlara özel plaj veya koy var mı?
Bayanların rahatlıkla rahatsız edilmeden kullanabileceği özel bir koy bulunmaktadır.Adı Korsan Koyu olan bu koya arabayla veya yürüyerek kolayca ulaşılabilir.

Plaj kayalık mı kumluk mu?
Tisan'ın yarımada olmasının en önemli avantajlarından birisi 2 plaja sahip olmasıdır.Ve 2 plaj dolayısıyla hem kumluk hem taşlık hem de kayalık yerler bulunmaktadır.Zevkinize göre herhangibirini seçerek denize girebilirsiniz.

Çocuklara uygun plaj var mı?
Çocukların denize girebileceği kumluk ve sığ plaj olduğu gib, Tisan'ın denize girilen her yerinden çocukların da girmesi için bir sakınca bulunmamaktadır.

Daireleriniz kaç kişilik?
Dairelerimiz 4 kişinin konaklamasına uygun olarak tasarlanmıştır.Ancak çocuklu aileleri zor durumda bırakmamak adına bu sınır 6 kişiye kadar çıkarılabilir.

Dairelerinizde ne hizmetler verilmektedir?
Sistemimiz günlük daire kiralama şeklinde olduğundan dolayı yemek servisi vs. yapılmamaktadır.Ancak dairelerde yemek yapmak için her ekipman bulunmaktadır(Ocak,fırın,tava,tencere,tabak,kaşık vs.).Ayrıca tesis içinde market,restoran ve cafeler de bulunmaktadır.

Dairelerinizin deniz manzarası var mı?
Foto Galeride de görebileceğiniz gibi dairelerimiz deniz manzarasına sahiptir.

Dairelerinizin denize uzaklığı ne kadardır?
Gökçen adlı dairemiz denize 250m, diğer dairelerimiz ise 400m uzaklıktadır.

Plajda şezlong ve şemsiye kullanma imkanı var mı?
Dairelerimize sahilde ayrılmış şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır.Misafirlerimiz bu şezlong ve şemsiyelerden yararlanabilmektedir.

Satılık daireleriniz de var mı?
Günlük,haftalık,aylık veya sezonluk olarak kiralık olan bu dairelerimiz aynı zamanda satılıktır. Kiralama talepleriniz icin ise 05358315924 numarasını arayınız. Satılık daireler hakkında bilgi almak için 0532 284 6375 numarasını arayabilirsiniz.